| CatozAkuma a întrebat:

Care are un hack pentru metin2 care sa dea putin damage mai mult adica mai mult ma refer cu 5k sau 7k dar sa nu fie x7 sau sa atace automat adica cand dau eu sa dea automat mai mult damage. Multumesc dau funda!puppy dog eyes

1 răspuns:
| Dragos4SAD a răspuns:

Nu exista! Ceea ce ceri tu este un program care practic sa intre in serverul propriu-zis si sa iti schimbe valorile de pe arma sau de pe iteme ex daca pe server maxim un bonus e 20% tu sa il faci 30%