| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Care ati jucat Nfs shift spuneti-mi va rog eu frumos.Deci in curbe mi se avariaza masina foarte mult deoarece imi aluneca masina. spuneti-mi ce sa fac poate trebuie sa umblu pe la optiuni dau funda+invitatie fillelist

2 răspunsuri:
| Alexandrius a răspuns:

Franeaza un pic inainte de curba ca sa eviti stalpii. stii tu ( NU TREBUIE SA NIMERESTI PERETII, ca la mario ca nu dau bonusuri ) mai incet la curbe si totul se rezolva! (funda) sau downloadeaza un chet dp net!

| кเ๔๔๓เץt explică:

Imi poti da link de la chet te rog eu