| MrAlexinho a întrebat:

Care caracter din metin2 este cel mai bun? funda

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Pai, din cate am auzit (ca nu joc metin), şaman e cel mai prost(are doar un clopot si un evantai), dar am auzit că războinic e cel mai bun. La mine in clasa, toti care joaca metin sunt razboinici thinking

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Mda. Daca iti faci caracter shaman si te apuki zdravan de el o sa fie ca un gm2batting eyelashes De ex un shaman de 80 fara pose a batut un sura 92 cu pose +9batting eyelashes.Eu as zice caracterele :saman sura si razbhee hee. fundita?``?big grin

| Rares20funde a răspuns:

Clasament: sura,war, ninja, shaman.

| darkmyrage a răspuns:

Toate sunt bune dar trebuie u sa stii sa le faci itemele si bonusurile