| Baie1eL a întrebat:

Care din urmatoarele jocuri imi recomandati sa joc :4Story, 9Dragons, Jade Dynasty, Metin2? Funda pentru cel mai argumentat rasp

4 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Eu tias recomanda silkroad, metinul este un cachat fata de silkroad. Incearcal si te vei convinge

| Alexysa a răspuns:

Metin2 si jade dynasty

| Gaara5846 a răspuns:

Eu am jucat 4story, metin2 si jade dynasty si dupa parerea mea 1. 4story 2jade dynasty 3metin2

| Oops_4410 a răspuns:

Ma, ce sa zic... eu am jucat doar 4Story si Metin2... iti pot zice doar ca mai tare ar fi 4Story-ul deoarece este mai real, dar in metin cresti mai usor. Acum e alegerea ta. Funda? big grin