| NewAssasin a întrebat:

Care e cel mai bun cs la care merge sa bag coduri inafra de adrenaline pentru ca acolo nu merge sa bag wall.va rog sa-mi dati un cs bun care este in romana sau in engleaza daca se poate cu boti sa nu fie cs bestial sau alte cs-uri tampite, la care sa mearga sa bagi ce svr vrei plz dati-mi si site de downlaod cel mai bun cs fundita. va rog nu raspundeti daca nu stiti. daca raspundeti repede si bine aveti si fundita si vot

4 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

Iti trimit prin mesaj, ca nu pot sa pun linkul aicea, nu uita sa-mi dai FUNDA

| AbcDaBcDe a răspuns:

Pai eu joc cs 1.6 full v33 e misto rau daca vrei joaca

| NewAssasin explică (pentru AbcDaBcDe):

Nu-i misto deloc e in italiana si nu merge sa bagi svr romanesti

| AbcDaBcDe a răspuns (pentru NewAssasin):

Ba sau cs 1. 6 ilogicgrup