| FreSsh a întrebat:

Care e cel mai tare metin2 Privat GM Mode daca se poate! dau Funda.

Răspuns Câştigător
| m4n1ak a răspuns:

Cel mai bun este http://kobrastylemt2.zapto.org/home.htm, rate 1000%,e pe mc, poti sa ai si aura si corp, king 1 e in shop, poti face king3, max HP 10k pe item ai si marmura pentru bonusul al 5-lea si bonusurile 6-7, lv max 127 (100% romana) DIN PACATE NU E GM MODE DAR DACA DONEZI POTI SA IEI GM

6 răspunsuri:
| FreSsh explică:

Dupa cracteristicele care le-ai dat metinu pare foarte tare! Ms

| BogdanFnky a răspuns:

Owner: [OwN]Maxx :lol!:
Server Status: [color=#40FF00]ONLINE[/color]
MC/IP: 86.34.17.152
Level 127 start,iteme 2010/2011 la magazin
Rate
Experienta: 5000%
Yang: 5000%
Obiecte: 5000%
Fierar: 100% , nu cere iteme !

Video: Pe Site ! sau aici www.youtube.com/watch?v=qHpipqOBImk
Poze: Pe Site !

Timp Online:
*24/24

Buguri rezolvate: Login-Bug
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.volumemt2.hitforum
Site : http://86.34.17.152
Client Recomandat: By Abesgaara v3.7

| andrei2002 a răspuns:

Poti sa mai incerci hammer mt 2 e gm mode si r pvp king 1, 2, 3,4,5,6,7. otel, pose. arme epice 120, otravita, frunza...te de lv 254 si iei de la npc lv maxim(255)are si roba calugarului kaos si multe altele si mai e un sv pvp-pvm destul de tare eu am lv 81 in el si la90 iau king 2 otel
+6 in shop si are rate 1000 sper sati placa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2tdl sv pvp

| ninel_2311 a răspuns:

Desgarremt2.sytes.net frumos metin este de ceva timp eu joc de acum 3 zile rolling on the floor in fine...eu nu am nevoie de funda dar iti urez joaca placuta!

| k2oor a răspuns:

King mt2 este gm mode pe hamachi