| Leon_8253 a întrebat:

Care e jocul vostru preferat de pe site-ul Webkinz? Dar Webkinz-ul vostru preferat care e? Al meu Spotted Leopard!

Răspuns Câştigător
| Apy a răspuns:

Cel la care invarti o roata si eu am yorkshaier nu stiu cum se scrie

1 răspuns:
| Alëxąndŕą a răspuns:

SI al meu il cheama Tiger e baiat e primul meu Webjkinz il am din America pentru ca nu a aparut in Romania mi la dat mama cand am fost impreuna acolo stiam ca nu gasesc in Romania asa ca am luat 2 dupa 1 an au aparut si in Romania a da GoGoGogles sau ceva de genul