| DarKeNzZz a întrebat:

Care e mai buna http://www.altex.ro/......70d-ubuntu sau http://www.altex.ro/......ddr3-linux Va rog alegeti dintre acestea doua, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bogdy2013Bogdy a răspuns:

Salut acum 2 săptămâni am achiziționat sistemul myria style v20 şi ţin să precizez că sunt foarte mulţumit de el, pot juca jocuri gen GTA 5 pe mediu cu placa video integrată, eu joc acum Wolfenstein The New Order pe high mici probleme ar fi că se mai încălzește când îl forțezi în gaming dar e super ok e o alegere bună eu te sfătuiesc să îţi iei myria style v20. Eu pe viitor vreau să adaug o placă dedicată de 4 gb să pot juca pe ultra.

4 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

In principiu ce are procesor de la Intel si placa video de la nVidia.

Nu pot alege dintre ele doua.

| DarKeNzZz explică (pentru Bogdy2013Bogdy):

Mersi de raspuns, asta ma interesa daca placa video asta integrata duce cat de cat, pentru ca si eu daca il voi lua cu siguranta voi face upgrade la o placa video dedicata.O intrebare: un cs:go ai incercat, cam cate frameu-ri are pe medium-high?

| Bogdy2013Bogdy a răspuns (pentru DarKeNzZz):

Cs:go îl duce pe ultra...şi eu tot cu gândul ăsta l-am luat ca pe viitor să fac upgrade la placa video...

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Bogdy2013Bogdy):

Ce placa video recomanzi de 4 gb ca vreau sa cumpar si eu