| NaturalLl a întrebat:

Care e mai frumos? Need For Speed Most Wanted 2012 sau Need For Speed The Run? Astept pareri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

MW 2012 este un joc cam mic la harta. In rest, am apreciat mai mult the run. Dupa cum vezi are o grafica mult mai ok, peisaje frumoase.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Din toata seria NFS = The Run e cel mai tare si asa va si ramane dupa cum se vede... Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Depinde de parerea fiecaruia. mie mi s-a parut cel mai de rahat din serie. control al masini de toata jena plus acele curse continue. nu a avut nici un dzeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The run cum am zis, cel mai de rahat din serie. cred ca la acelasi nivel de rahat cu undercover. MW2 dezamagitor. Nici macar nu se compara cu MW1. au pus numele si atat, in rest o porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Cel putin stiu ca nu sunt singurul care nu i.a placut porcaria aia de sistem de curse continua. nu mi-a placut deloc.

| Alinapwp a răspuns:

NFS MW 2012 e mult mai bun. The run l.am terminat acum o luna intr.o zi..da..intr.o zi.e mic jocul. Iti recomand NFS MW 2012 daca vrei grafica extraordinara, gameplay excelent si joc mai lung...nu sa-l termini intr.o zi