| Casica a întrebat:

Care este avantajul acestui site. adica funde si voturi?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Avantajul acestui site este ca poti pune orice intrebare,si primesti raspunsuri la ea! (bine... daca intrebarea e tampita,primesti raspunsuri pe masura )
fundele,voturile, fundele, nu conteaza asa de mult!
Conteaza daca tii cu adevarat la pozitia din clasament...dar principalul atuu al acestui site este ajutorul reciproc!
...si asa sunt prea multe persoane care raspund numai pentru funda pe acest site...

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Singurul avantaj real pentru cel are răspunde nu este constituit de funde sau voturi ci de propria satisfacţie că a reuşit să ajute.

| TicTacUser a răspuns:

DAca apesi pe funda din dreptul meu sar niste artificii pe desktop.asa e setat la mine.tongue.:*. apasa sa vezi.pup