| BulletForMyValentinE a întrebat:

Care este cel mai avantajos mod să joci World of Warcraft pe serverele oficiale din punct de vedere financiar? Adică,cumpăr tot setul şi încep totul de la 0, sau cumpăr de la cineva un cont pe care îl voi plăti eu? Am auzit că există o modalitate de a plăti "la negru" contul cu gold ingame, e adevărat?

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Eu mereu am considerat ca este mai bine sa incepi ceva de la 0 deoarece il poti face cum doresti dupa bunul plac decat sa cumperi ceva gata facut
cat despre gold in game nu stiu ce sa iti zic deoarece nu joc