| anonim_4396 a întrebat:

Important:

Cumpar cont de World of Warcraft pe retail!

As vrea ca, contul sa fie de Vanilla (primul wow), eventual TBC, nu ma intereseaza ce caractere are pe el, gold, etc. Vreau doar sa fie de Vanilla (CONTUL sa fie neaparat activat, adica ai cumparat jocul, ai activat accountul dar din alte motive nu te mai joci pe el si vrei sa-l vinzi)

Daca aveti un cont lasa-ti-mi un mesaj privat aici, pe TPU.

Repet, contul poate sa fie gol, numai sa fie de Vanilla (primul wow) sau tbc eventual. insa prefer vanilla. (sa fie activat deja)

1 răspuns:
| Lucian_Negru_1987 a răspuns:

Asa de multa lume face "dragoste si sex" in wow? rolling on the floor) nu ti-ai gasit alt tab?