| cucos a întrebat:

O intrebare urgenta, unde pot sa imi fac cont de world of warcraft pentru serverele private si daca imi fac cont, contul expira dupa o luna sau dupa un timp Dau FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Iti alegi un server privat, de exemplu wow reach. Iti faci cont pe site si apoi de loghezi in joc cu numele de utilizator(nu mail-ul!) si parola. Ca sa poti intra pe server trebuie intai sa modifici cu notepad fisierul realmlist.wtf Stergi tot din el si copiezi:set realmlist logon.wowreach.com, unde wowreach se inlocuieste cu numele serverului ales de tine(daca vrei alt server). Fisierul se afla in folderul jocului la data/enus/realmlist. Intodeauna foloseste executabilul nu launcherul pentru ca launcherul va incerc sa faca patch si majoritatea serverlor suporta doar un anume patch: 3.5.5a wotlk si 4.01 cataclysm. Succes!

| cucos explică (pentru Wr3nch):

Dar pentru World of Warcraft Mist of Pandaria sunt servere, daca raspunzi la asta iti dau funda?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. In general connturile pe serverele private bune itit raman cat timp e deschis serverul. Daca vrei saa joci pe un server grozav de wrath of the lich king iti recomand wowreach.com distractie placuta!

| cucos explică (pentru Wr3nch):

Eu vorbesc cand intru in laucher si trebuie sa ma loghez nu stiu unde sa imi fac cont

| Wr3nch a răspuns:

Da sunt, poftim o lista:
mobile.dudamobile.com/site/topgames200?url=http%3A%2F%2Ftopgames200.com%2Fmist-of-pandaria%2F#2703