| S0nofS4tana a întrebat:

Care este cel mai bun server de la metin2?(virgo,sagitta...)Adica unde sunt cei mai buni jucatori?

3 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Leonis deoarece acolo sunt la albastri 49 de playeri cu pose +4...+9 si cu tritoate +0.+9 si sfante... detoate cum ar fi ( applyww..beLeSe..MaiBineFugi..TRIBAL..etc )winking

| ThEEmperoR a răspuns:

Cei mai buni jucatori sunt de pe virgo. Cu toate ca leonis a fost primul servar, cei de pe virgo i-au intrecut pe leonis. Atat si la razboiul servarelor cat si la clasament.

| TatarOvidiuIonut a răspuns:

Fiecare sv e tare, fiecare sv are playeri lui.