| SNk_Andrei_1912 a întrebat:

Care este diferenta intre grand theft auto 4 si grand theft auto 4 episodes from liberty city, ma refer gta 4 simplu are mapa mai mare sau? povestea stiu si eu ca este diferita dar ma refer la mapa daca e la fel

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul cu care joci difera. si misiunile. harta e aceeasi din gta 4
ep TLAD e naspa (parerea mea ) dar balada lui Gay Tony a fost foarte calumea. Misiunile foarte interesante.

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu difera mapa. Doar povestile sunt diferite si misiunile bineinteles.