| EuPentruVoi a întrebat:

Care este diferenta intre XBOX360 and PLAYSTATION3
prietenii ziceau ca pe ps3 nu trebuie sa platesti sa joci online
dar pe xbox trebuie.
asa ca nu stiu care sa il cumpar.
AJUTOR

5 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Eu iti propun sa iei xbox. Are si grafica mai buna, jocurile mai faine si poti sa-ti iei kinect.

| razvy198 a răspuns:

Pai,daca nu esti sigur, si dupa cum vezi nu ai nici un raspuns, eu te sfatuiesc sa iei PS3! eu habar nu am!

| Guerta a răspuns:

Lumea se confrunta cu mari probleme cand e vorba de achizitia unei console. Prietenul tau a avut absoulta dreptate. Pentru a juca jocuri online in XBOX LIVE platesti 50$ (in jur de 150-160 RON la noi). Un avantaj al XBOX-ului este acela ca jocurile gen FPS se controleaza mult mai bine decat cele me PS3. Acum depinde de tine ce vrei sa obtii de la o consola.

| RyKaRdO a răspuns:

Tias zice sa iei un xbox pentru ca este ma smecher eu am si jocurile merg foarte bine si se vedde perfect

| EuPentruVoi explică:

Si daca platesti la xbox ai internet pe viata sau limitat (7zile,30...)
?