| anonim_4396 a întrebat:

Care este jocul care vi s-a parut cel mai bun joc jucat vreodata? happy

Al meu este Far Cry 3!

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Resident Evil 4! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dead space 1, ca celelalte 2 sunt prostii

| mickeyMT a răspuns:

Cred ca Tomb Raider "A survivor is born"
Are de toate: si gameplay, si storyline, si grafica, e si "putin" 'challenging', dar, in general, a avut multe momente foarte bine gandite.

| razvanytb a răspuns:

Simulatoarele

| ionutpop32 a răspuns:

Pai Tomb Raider 2013 cred, deoarece ofera o experienta cu totul noua fata de celelalte serii si vine cu un mod de a juca online.
Mortal Kombat Komplete Edition care a fost numit si cel mai bun FIGHTING care contine 35 de caractere plus o experienta noua in STORY MODE si CHALEGE TOWER, iar fatalele care sunt mult mai detaliate si sangeroase.
Astea 2 imi plac cel mai mult si le consider cele mai bune de pana acumwinking
Deasemenea Tekken 6, Call Of Duty Black Ops 2, Gta V, Dead Space ( toate seriile in special 1) le consider foarte bune happy

| nVidiaGeforceGT a răspuns:

Call of Duty MW 3 happy

| InnocentSin a răspuns:

World of taks, minecraft, metin2, 4story, world of woarcraft.

| sergiu278 a răspuns:

World of Warcraft si Hearthstone!winking