| DragomirMihail2020 a răspuns:

Merge pe orice sistem de operare.
Are Pedale, se misca usor (celalat se misca doar pana la 180%) merge foarte bine si pe Sony PS2-PS3.

Mai bun decat celalalt care nu prea are cine stie ce.
http://bit.ly/1g2uyWF
Mult Succes.

1 răspuns:
| KEric a răspuns:

Eu sincer nu ti-as recomanda niciunul,am un volan serioux si nu este bun de nimic, ce sa-i faci, firma romaneasca, in fine, l-am incercat pe Euro Truck Simulator 2 si Test Drive Unlimited 2 si e o prostie, cum misti un pic de el roata in joc se duce la maxim, mai bine joci cu tastatura, chiar daca umbli sa setari tot acelasi lucru il face.
Ti-as recomanda sa iei un Logitech la mana a 2-a, ceva pana in 200 lei, ca nu cred ca vrei sa dai 1300 pe un g27, deci un Logitech formula force ex ar fi bun.