| ruru_2913 a întrebat:

Care-i faza cu jocul lady popular? adica. daca joc sau daca, cumpar ceva platesc in lei adevarati? va rog sa-mi spuneti tot ce stiti despre joc. multumesc anticipat. p. s important daca site-ul se plateste (fundita)

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Bună.

Întradevăr, în joc se poate plăti şi nu bani reali. Cu bani reali poţi cumpăra diamante.
Dar, în joc se avansează la fel de bine şi fără bani.
Eu sunt la lv. 21 şi nu am băgat bani în joc.

Baftă.

1 răspuns:
| XxXMetin2GxMestarXxX a răspuns:

Nu cand iti faci cont iti da bani 2000 de dolari si cu ei iti cumperi ce vr u tr sa te incadrezi in ei apropo site nu se plateste funda?