| Asseloc a întrebat:

-Care imi poate spune un joc western gen metin2, adica cu misiuni si arme, armuri, etc. (multiplayer) (strategie)
-Care imi poate spune un joc medieval gen assasin creed dar tot cu inventar, arme, armuri, papuci, misiuni etc. (multiplayer) (strategie)
FUNDA + VOT
VOT LA TOTI CEI CARE IMI DAU UN JOC!

2 răspunsuri:
| abalabam a răspuns:

Cabal online; league of legends

| dani2012 a răspuns:

Iti recomand sa nu joci metin2 RO,UK,US pentru ca au rate de 1%-5% experienta, doar cand e ceva special iti da rate de 25% si cresti un pic mai bine. Iti recomand sa joci cel mai fain metin din lume adica ,,World Force2'': http://wf2.rainbow-network.eu/server1/index.php .Acest joc are rate de 300%-500% experienta si cresti foarte repede plus ca faci bani extrem de repede.