| Sorin997 a întrebat:

Care imi propune si mie niste jocuri online mmorpg in afara de cabal online si metin2 dau fundita la cele mai multe

Răspuns Câştigător
| narutohokage_2642 a răspuns:

Sorine, daca te cunosteam iti dadeam o bere pentru. ca ai realizat cat de plictisitoare sunt jocurile cabal su metin 2, mai ales metin2!
Alte MMORPG-uri:
Requiem: Memento Mori
World of Warcraft
Guild Wars 2
9 Dragons
etc.
Te sfatuiesc sa alegi Requiem, este usor de downloadat, dupa descarci patchurile faci cont si incepi jocul.
http://www.playrequiem.com/ (vezi la data nasterii scrii de la 1994 inspre 1900 pentru. ca iti cere minim 17 ani, eu de fiecare data aleg 1990)
Daca intri pe requiem, da-mi un PM pe contul meu de TPU.
Sayonara!