| SebyMK4 a întrebat:

Care imi spune si mie un server de metin2 romanesc sau german care sa aiba ratele peste 500 si sa aiba iteme de 60 65 in shop. FUNDA

2 răspunsuri:
| Prieten a răspuns:

Un metin este bp de ex ratele 400 dar faci 80 intro zi ii pana la 100 toate la magazin numa ca otelul se face din:armura 48-armura 54-armura 61(dga)-otel-o armura da nu ii buna-posedata-king 1 bani faci repede perle ai la magazin....Sau mai este unul are rate 1000% max 255 tot la magazin..Moldova metin 2 bafta.