| J0k3ruL a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu conturi pe metin2 ro sau iteme pe serverul Saggitta? Astept raspunsuri rapide!

1 răspuns:
| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns:

Salut! Cred ca te pot ajuta cu niste coduri dar acele coduri no sa fie cu cred eu ca tu te astepti "transformare in..." sau "bonus ex." In metin2 Ro, Hu, Pl, It, etc exista doar 2 coduri pentru jucatori precum sunt :/set_w si /set_r. Iar aste sunt pentru GM - Ga
/setsk 18 59
/setsk 19 59
/setsk 20 59
Mai multe gasesti aici http://www.tutoit.com/ghid-metin2-coduri-de-gm-ga/# funda?