| DragonsEPIC a întrebat:

Care mai joaca The West? Mai e buna pusca de aur daca ai toate indemanarile pe Mobilitate si Dexteritate?
Putere 0 }Sunt
Mobilitate 39 }Fara
Dexteriate 63 } Bonusuri
Carisma 0 }

Răspuns Câştigător
| 69CarpeDiem a răspuns:

Ei bine Pusca de aur este o arma de foc asa ca este destul de buna pentru Dexteritate.
La dexteritate ai "impuscare" si "tintire" care sunt necesare pentru arma de foc.
Si mobilitate este foarte buna datorita "feririi" si datorita "reflexului" deci in concluzie cred ca este buna.

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Poti incerca sa postezi intrebarea pe forum-ul lor official

pana una, alta pusca de aur e bunahappy...sa fie in combinatie cu pistol/sabia de aur