| TearsOfBlood a întrebat:

Care poate sa imi spuna care e diferenta dintre Need for Speed Most Wanted si need for speed most wanted black edition?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Need for speed Black Edition este o editie speciala a jocului care aniversa 10 ani de la aparitia seriei Need For Speed. Fata de prima varianta Black Edition are in plus :2 Masini Exclusive :Camaro 63' si BMW M3 GTR 8 Masini special tunate Supra, Lotus Elise, Porsche 911
GT2, Mercedes-Benz SL65 AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S, and Corvette C6.R. 3 Curse Exclusive si Vinyluri noi + o cursa de urmarire speciala.

1 răspuns:
| edy伊迪98 a răspuns:

Nfs most wanted black edition are niste masini speciale(nu stiu exact care sunt) si o misiune la chellenge in care trebuie sa scapi de niste suv-uri. Funda?