| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa-mi spuna si mie niste jocuri PC calumea pls!?

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Oblivion, Sims2 sau 3, Gothic 2 sau 3, NFS (oricare), Asassin's Creed, Heroes V, Aow Sm, Stronghold, Prince of Persia (oricare versiune).O zi buna!

| Drragos a răspuns:

Http://allaboutgames.haipa.ro/ - Site-ul meu. Gasesti aici jocuri PC, bineinteles cu download. Gasesti si Top 10 pentru fiecare gen de joc pentru a iti face o idee de ce jocuri sunt " la moda" si gasesti de asemenea si un program super cu ajutorul caruia poti juca orice joc online!