| vladutz332 a întrebat:

Care stie niste siteuri ceva sa pot traduce propozitii din fraceza in romana si din engleza in romana! nu vreau google translate!

Răspuns Câştigător
| simina2000 a răspuns:

Http://dictionar-englez-roman.ro/
http://www.dictionar-francez-roman.ro/
sunt bune siteurile eu de pe astea am tradus la scoala.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Coral7 a răspuns:

Poi... intri la google si scrii " dictionar francez/englez - roman " si iti da acolo. scrii propozitia si ti-o traduce. ( Fii atent ca unde am zis acolo " francez/englez " nu inseamna sa le pui pe ambele. Am vrut sa zic una din doua ) Dar doar ca sa stii. Sper sa-ti fie de folos! Funda? big grin

| anonim112 a răspuns:

Incearca www.traduno.com asta il folosesc eu;)

Are traduceri in ce limbi vrei tu