| Yasmina_7007 a întrebat:

Care stie sa joace master mind(lady popular) ca nu stiu...(happy dau contul' si il jukatzi voi dar sa nu va batezi jocsad:X care ma ajuta va primi funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Te ajut eu sa joci master mid. Daca nu ai incredere incearca sa faci dupa acest tutorial http://www.youtube.com/watch?v=A9I_FyYVv5E
Sper ca te-am ajutat. Bafta

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Scuze nu ti-am dat linkul cel bun uite acesta este http://www.youtube.com/watch?v=EQ5-o_WVHMI&feature=related
Bafta

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Draga mea...stiu eu sa joc mastermind pe lady popular ff bine:daca joci pe lady popular.ro sunt roxennne0605 iar pe cel cu 5000 diamante(g.rc.ladypopular.com)sunt EliSsE :d id meu este andreeea.marya nu cer nimic decat o funda.pe langa ca am mai ajutat inca 9 fete pana acum.iti dau si id lor sa le intrebihappy

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Stiu eu sa joc foarte bine! daca vrei te ajut ca am mai ajutat 9 fete pana acum si nu til fur doamne feresete! apropo pe lady popular.ro sunt roxenn0605 iar pe g.rc.ladypopular.com cel cu 5000 diamnte sunt EliSsE! id meu este andreeea.marya!

| MyEssence a răspuns:

Incerc eu sa il fac

| mostrofontz a răspuns:

Daca nu ai fost deja ajutata te ajut eu.iti explic cum.contul meu se numeste mostrofontz. daca ai nevoie de ceva nu neaparat acum imi lasi un mesaj.te pup.succes