| aditza0007 a întrebat:

Care stie sv metin2 mai tare ca al meu pe hamachi retea DmX-Zone2Mt2 pana la -8 pass 123 mc : 5.185.33.236 site trebuie sa ffi pe hamachi http://5.185.33.236 e pvp npc sopeer ratele toate de 1000% regatu albastru n cred ca puteti raspunde pana nu incercatzi

4 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

rolling on the floor. Tu crezi că noi nu realizăm că tu faci reclamă la serverul tău de Mt2, nu?

| FlameOfDeaths a răspuns:

Hmm ti-as recomanda metin2 CandyLongju este in italiana dar faci lvl peste 120 bani se fac mega repede si pe 500k iti iei cal armat si pe 1kkk cea ce nu-ti recomand iti da cal militar.e tare metinubig grin.

| EuIsOmuCareLeAreCuJocurile a răspuns:

Mt2 migoria sau mt2 mijagi is cam la fel de tari au toate ratele 1000% si la fierar 100% fara sa ceara iteme... fundita plsss

| EuIsOmuCareLeAreCuJocurile a răspuns:

Mt2 migoria sau mt2 mijagi au toate ratele 1000% si fieraru 100% si nu cere iteme... fundita plssss