| DjBitzu a întrebat:

Cine imi spune si mie niste servere de metin2 private fara hamachi si cu ratele peste 1000% inclusiv site?

Răspuns Câştigător
| andreigroza19 a răspuns:

Http://metin2mage.com/international/

E cam PVP70% PVM30%.Itemele le gasesti la negustor ma refer la arma 65 si otel.si le transformi pana la iteme de 250.
asta nu e chiar cine stie cat rata.dar ia-o in felul urmator. daca stai o zi, faci lvl 250 si full iteme...(tot ce trebuie gasesti la negustor).e usor de la lvl 80+:D

7 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Http://www.hotstylemt2.ro/

ratele sunt de 1000% exp, 500%yang, 1000% obiecte da am rog.e mai usor...tot mage e mai fain

| DjBitzu explică (pentru andreigroza19):

Hot Style joc si eu si am level 128 Dar mersi pentru ca mi-ai raspuns la intrebare

| andreigroza19 a răspuns:

Cp.

| DjBitzu explică (pentru andreigroza19):

Andrei... tu ai cont pe youtube ca eu acum mi-am facut si nu stiu cum sa pun un videoclipsad

| andreigroza19 a răspuns:

Nope.nu am

| DjBitzu explică:

Ms mult Andrei! Mai astept si alte metinuri :*