| UnbornMVs a întrebat:

Care stie un CS bun in care pot si eu sa prind viteza la DEATH RUN cu BHOP in Knife Mod? Ptr ca in CS-ul pe care il am acum nu prind viteza deloc... straight face

6 răspunsuri:
| EdUaRd_5141 a răspuns:

Nu este cs de vina...la deathrun pentru a pastra viteza trebuie sa faci strafe (apesi A D A D A D A D si asa in continuare)sper ca am fost de ajutor!

| KarmaPolice a răspuns:

Daca sv are instalat plugin-ul pentru bhop ( autobhop parca se chema) il faci automat tinand apasata tasta "space". Poti lua un script de bhop ( care sare incontinuu atunci cand tii apasata tasta "space") sau poti invata sa faci tu singur bhop punand "bind mwheelup +jump" in cosnola si dand de scroll in sus). Ca sa faci bine bhop poti invata sa faci si strafe ( asa cum a mai zis cineva)

| CIZu a răspuns:

Trebuie sa apesi ADADADADADADADAD in continuare asa nu are nimic dar daca vrei sa incerci un cs incearca 1.6 HD eu pe el joc big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Anon1m009 a răspuns:

Salut! Poti folosi asta in orice cs 1.6: deschizi consola si scrii asa: cl_forwardspeed 1000. Sper ca te.am ajutat! happy