| liviumicu a întrebat:

cine are un cfg bhop sau sa prind mai viteza cand fac bhop funda plss big grin

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Alias +bhop "alias _special jump; jump"
alias -bhop "alias _special"
alias jump "+jump; wait;-jump; wait; special"
bind "alt" "+bhop"

Ce am scris mai sus copiaza-l intr-un notepad si pune-l in folderul cstrike din cs. Apoi intra in cs si scrie "bind (pui o tasta sa zicem F4 exec cfg.exe"...adica "bind F4 exec cfg.exe"
Dupa apesi F4 si se activeaza cfg-ul. Apoi tine apasat pe tasta alt si misca din maus si a si d (stii tu asa se face bhop). De fiecare data cand deschizi cs apasa F4 ca sa se activeze. Da-mi mesaj pentru mai multe detalii.
Succeswinking

| Kevin1998 a răspuns (pentru dadasssssssss):

Auziti dati-mi si mie un cfg de bhop sa fac bhop pe sv normal da sa prind tot mai multa viteza ca pe servere de dr