| Derbedeu24 a întrebat:

Salut am facut un server de deathrun e superb cu tot cu site merge tot knife detoate. Doar cred ca exista un bug ceva cand dau /knife dau pe satar asa fac bhop ca prostu dar nu prind viteza :((( imi puteti spune de ce? Am mai multi pr si ei au intrat pe server dar nici ei nu prind viteza site sv este :http://aherodmk.wordpress.com iar id meu de mes este :edy_gx2 va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| TurboBlaster a răspuns:

Poate nu-l faceti bine
si daca il faceti perfect si nu merge incearca sa refaci serverul si poate va merge, si daca tot nu merge inseamna ca nu ai facut bine serverul