| mitu112 a întrebat:

Care stie un cs in afara de aviara care sa aiba o gramada se servare romanesti la internet peste 1000 sau cum as putea sa fac sami para da numai romanesti dar un raspuns mai amanuntit.

3 răspunsuri:
| RoBByi96 a răspuns:

Incearca aici http://downloadcs16.com/. Iti recomand sa iti faci cfg, deoarece nu se salveaza setarile. Daca nu iti place, cel mai bine e sa iti iei steam.

| mitu112 explică:

Ma am zis eu cumva cs sa imi dai am zis un cs care sa aiba la internet acolo peste 500-1000 de servare romanesti ca am si eu cs de 10 ori mai bun dar are decat 64 de servare la internet si vreau peste 500...

| mitu112 explică:

Sau peste 600 nu conteaza!