| RoberTCr90 a întrebat:

Care stiti ceva jocuri ca viata reala.adica itiiei casa.masina si iubita si toaate astea. offline sau online dar nu SA:MP, Second life, Simsurile.singles.altele...sau jocuri fainewinking

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Uite ceva nu-s daca o sati placa da eu til dau e cu animale online trebuie sa le dai mincare sa le plimbi ingrijesti si multe altele si mi se pare ca daca indeplinesti nu-s ce conditi primesti un premiu pe care il alegi la crearea contului plzz funda sau macar vot link : http://bunnyherolabs.com/adopt/

1 răspuns:
| Miley a răspuns:

Pe miss bimbo ai copil, animal, iubita dar nu ai masinasad