| DemonReader a întrebat:

Care sunt Recomandarile Minime pentru a juca :Team Fortress 2?!
Astept raspuns.
Post Scriptum:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MihaicaDan a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=98&game=Team%20Fortress%202

La orice joc scrii :.(jocul) apoi sys req. si dai la site-ul game-debate. Funda?

| anonymous09 a răspuns:

Windows xp / vista, processor: Intel Pentium 4 @ 1.7 GHz / AMD Athlon 64 3000+, Video Card: 64MB nVidia GeForce FX 5700 / ATI Radeon 8500, Hard Disk Space: 5GB of hard drive space, Memory (RAM): 512MB RAM si direct x 8.1, dar probabil cand il instalezi se instaleaza automat direct x. sper ca te-am ajutat big grin

| Haskyy a răspuns:

Funda?
Ce atata vorbarie merge la oricine.