| Buldog1 a întrebat:

Care sunt toate codurile pentru cs si ce inseamna fiecare?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Wall = Poti vedea prin pereti jucatorii,acest cod depinde de programele cu care il folosesti si iti poti seta la unele programe sa vezi prin pereti (pereti transparenti) sau sa vezi niste linii albatre sau rosii in functie contra ct sau contra tero,prin acest program de wall poti folosi si anti-flash adica nu ti se face ecranul alb cand arunca cineva cu flash.

Aim= Fixare tinta arma pe jucator, cu diferite programe poti seta sa traga direct in adversar la anumite zone ale corpului ex cap,trup, picior.

Nu folosi Coduri pentru ca nu este voie, prezinta un dezavantaji fata de ceilalti player-i si nu e frumos, poti primi banare pentru lucrul acesta, daca ai steam vei primi automat ban de catre cei de la steam, jocul nu va mai avea rost cu coduri.