| MrHaipa a întrebat:

CARE VREI SA FACEM UN SERVER DE METIN2 PRIVAT? Il gazduiesc eu,... care esti interesat te astept pe messenger : VALYY10 sau pe skype: MR.VALYY

1 răspuns:
| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Nu am mai jucat de mult timp mt2 tocmai pentru ca nu am gasit un server bun. Daca vrei am niste sugestii despre cum ar trebui sa arate( si sa stranga si playeri) insa nu ma descurc la programarea serverului. In conditiile astea te pot ajuta numai cu sugestii si idei. Da mi un mail la teopower2010.