| Ciprianbaa a întrebat:

Cat de bun este un laptop care are configuratia asta? as vrea sa il folosesc mai mult pentru jocuri nu cele mai noi dar un euro truck 2 driving simulator 2. cs de pe steam... maerita sa il cumpar?

Marca ASUS Computer
Greutate produs 4 kg
Dimensiuni produs 43, 8 x 39, 8 x 10 cm
Numărul modelului 90NVXY1141413CAC151
Dimensiune ecran 15.6 inch
Procesor AMD
Procesor Tip Athlon 64 X2
Viteza procesorului 2.1 GHz
RAM de 4 GB
Dimensiune Hard Drive 320GB
Sistem de operare Windows Vista Home Premium

3 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Ets 2 n.o sa.ti mearga. Cs 1.6 da. Cauta ceva care sa aiba placa video dedicata, macar 720m cu un i3-i5

| bogdan9899 a răspuns:

It va rula euro truck simulator 2 doar ca te sfatiuesc sa iti scgimbi windowsul, adica 7 ultimate

| Ciprianbaa explică:

Cs-ul nu e așa mare îmi mergea pe pc. Dar m-a refer si la alte jocuri