| kajaku94 a întrebat:

Caut jocuri shootere sau cu actiune dar sa nu fie de groaza jocurile! cel care raspunde bine va primi Funda

shootere = inpuscaturi

Răspuns Câştigător
| Codblackops a răspuns:

Uite aici cateva: Far cry 2&3, Call of Duty toata seria, Medal of Honor toata seria, Homefront, Max payne 2&3, James bond Blood Stone, Seria Assassin's Creed (joc de actiune), Mafia 2, Sleeping Dogs, Prototype 1&2, Saints row 3.

5 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Call of duty all,battlefield all, medal of honor all, counter strike GO, dead spce, crisis etc

| Hrehorciuc_Liviu_1989 a răspuns:

Doom 3, Farcry, etc.

| dvdfirstboy a răspuns:

Call of Duty; Mafia 2; Hitman toate; sleeping dogs Max Payne

| K1tttt a răspuns:

Single Player: Call of Duty; Far cry; Max payne.
Online: Cs 1.6; Crossfire; S4League

| Paraschiv_Alexandru_2000 a răspuns:

Cube2: Sauerbraten big grin