| aaaaa_8179 a întrebat:

Caut o persoana care sa ma ajute la dezvoltarea unui server de SA-MP. Acum lucrez la gamemode, va fi un RPG. Caut o persoana de incredere, responsabila pentru a avea grija de viitoarea comunitate si a ma ajuta cu idei, propuneri pentru server! (Mesaj cu id mess/skype).

2 răspunsuri:
| vlad77777 a răspuns:

Salut, am o comunitate si un canal de youtube popular. Daca esti interesat, contacteaza-ma pe Skype. ID Skype: silivlad98

| Alessandro123 a răspuns:

Ma propun. skipe-ul meu este Coman Alessandro.Pentru a ma gasi mai usor locuies in Balan Harghita.