| EpicWIN a întrebat:

Caut oameni care sunt interesati de jocurile MOBA (DotA, LoL, BLC, HoN, RoTT, S2) sa lase aici reply pentru a juca in echipa. si sper ca cei care raspund sa aiba o cunostinta buna in acest domeniu (No feed, No leave, No dive, No Over-Extend)

Sunt mai mult interesat de playeri de League of Legends

Dictionar : -DotA ( Defense of the Ancients, mod War3 )
-LoL ( League of Legends )
-BLC ( Bloodline Champions )
-HoN ( Heroes of Newerth )
-RoTT ( Realm of the Titans )
-S2 ( Starcraft II [nu joc] )

3 răspunsuri:
| Temneanu_Alexutzy_1996 a răspuns:

Salut m-am gandit sa fac un forum pentru romani care cauta o echipa de Legue of Legends si sa schimbe o vorba sau sa-ti dea sfaturi http://leagueoflegends.wikiforum.ro/forum

| Piciu_8167 a răspuns:

Eu de hon. numele meu in hon este TeFutInGura1 1333psr 0.87 kdr am kdr-ul asta fiindca la inceput jucam slab si l-am adus de la 0.27 la 0.87 baga ID vo.doo_jester sa vorbim

| AlinDeViL14 a răspuns:

Eu joc Lol