| Paul_Gogan_1994 a întrebat:

Caut Partener pentru a deschide o frumoasa comunitate Counter-strike am nevoie de un om care sa lucreze la servar adica sa fie populat tot ce tine de redirecte etc... si un moderator bun pentru forum...o sa cumpar cel mai bun host care mi-l recomandati!

1 răspuns:
| Toma_Andrei_1997 a răspuns:

Uite eu am niste svr e cs in PC, dar nu am bani de host si altele putem amandoi sa dechidem o comunitate frumoasa si sa o ducem pe 1 loc ok? Pt contac ID mes:tamy123321