| IonelMJ a întrebat:

Caut Servere De Cs/Samp/Metin/MuOnline Pentru O Comunitate...Sunteti Interesati Careva? happy... Add Y! M: XZONE.STAFF

1 răspuns:
| DaGGoThh a răspuns:

Am gasit eu un server de SA; MP cu jucatori multi, de treaba, un server foarte bun, cu sisteme unice, cu owneri foarte ok. Nu stiu ce sa zic, dar de cand joc totul mi s-a parut foarte ok si nu sunt dezamagit ca am level mare acolo si mi-am petrecut atata timp. Numele comunitatii este RedzMax, www.redzmax.com. Server-ul de SA; MP este RPG.REDZMAX.COM:7777, eu zic ca nu veti regreta daca veti intra.