| KamigoRO a întrebat:

Caut si eu un wall nedetectabil, adica sa nu iasa in Demo si nici in Screenshot, din ala de se dezactiveaza cand faci Screen... si va rog frumos doar wall, nu si aimbot si alte porcarii si nu keyloggere, ca sa va bateti joc. Dau funda! ( daca se poate DLL + CFG si fara virusi )

1 răspuns:
| PaulWalker1ST a răspuns:

Wallul nu-ti iese in demo-uri doar daca urmaresti tu cu tinta playerii prin pereti. Wallhack-ul iil descarci de pe GOOGLE, ala normal.Ca sa nu-ti iasa in poze ia-ti anti-ss, si ca sa nu iei destroy din prima anti-destroy.Dar uite aici pasurile+ai si downlaod link: http://www.youtube.com/watch?v=78YSF8GRotk. FUNDA!?