| uFkDowN a întrebat:

Caut un Metin Privat - Classic PVM nu conteaza ca lvl max e 99 / 105 / 115 / 127, ma intereseaza sa fie ultima armura pose / beta si arma triton / inscriptionata etc. (Inafara de Metin2 AP! ). Un metin care iti faci itemele mergand la dragon / azrael / reaper etc. Aventura!.

Răspuns Câştigător
| Markoos2 a răspuns:

Buna,Metin2 Thunder este un metin privat PvM, Max lvl este 99 si ultima armura este pose cum ai spus tu si la arma este sirius.
Armele si Aarmurile Beta sunt Site dar daca ai balante si Gheare le poti da pe una din ele ( Gheara si Balanta cade la Dragonul din Camera de cristal)

1 răspuns:
| Bacaoanu_Daniel_1997 a răspuns:

Este mentin 2 tim este un sERVER de mentin privat.