| bogdan1005 a întrebat:

Caut un partener cu care sa deschidem un servar de sa-mp cu experienta si o comunitate.
Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Alinn98 a răspuns:

In primul rand este server*. In al doilea rand o comunitate nu poate fi deschisa de doar 2 oameni. Iti trebuie minim 5-6 pentru ca fiecare sa ia cate o treaba pentru ca e mult de munca.

Site cu toate categoriile
Inscrierea serverului pe Gametracker
Configurare server
Updatare server
etc. etc. etc.

Deci incearca sa cauti mai multi oameni si nu aici.Cauta-i pe forumurile comunitatilor mari de gaming. Funda? :3

| bogdan1005 explică:

Nu vreau sa facem o comunitate vreau sa ma alatur unei comunitati cu servarul de samp la care am nevoie de putin ajutor.