| parkourxxxX a întrebat:

Caut un server Metin2 ( Nu conteaza, PvM, PvP ) In care Fondatoru sa-mi dea GA. Ma pricep la comenzi GM foarte foarte bine si sunt activ. Daca aveti server de Metin hostat sau cunoasteti un prieten care are si are nevoie de GA-GM dara sa plateasca bani sau sa aduca playeri lasati Pm si puneti si idul vostru sa vorbim. Multumesc mult. fundita :X tongue

2 răspunsuri:
| agabybos a răspuns:

Cunosc eu cateva
1.metin2hotstyle
2.metin2apollo
3.petin2mondial
sper ca te-am ajutat

| parkourxxxX explică:

Cateva dintre ele nu merg si nu gasesc Idul Ownerului sa vorbesc cu el. Next happy