| Tudorash23 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac dacă am dat disable la Intel hd graphics?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Simplu, ori pui o placa video in slot PCI Express ori scoti bateria de pe placa de baza si o pui inapoi dupa 1-2 minute.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Da-i enable!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Pai daca ai dat disable la placa video trebuie sa stii exact din ce meniu i-ai dat...de obicei ca sa ii dai enable trebuie sa dai click pe butonul de start si unde scrie "Computer" dai click dreapta, te duci la "Properties" si undeva in stanga scrie Device Manager dai click pe el si o sa iti apara o casuta vei cauta acolo "Display Adapters" dai click pe Intel Hd Graphics sau cum iti scrie selectezi la Tab-uri Driver si dai click Enable big grin sper ca te-am ajutat. Funda?

| Tudorash23 explică:

Nu mi se vede nimic pe ecran. Tot ecranul meu e negru...