| SpriTe851G a întrebat:

Ce aș putea sa joc pe PC cu AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400+ 2.81 GHz si 2.00 GO? E cam vechi, dar?

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Pai depinde, ce fel de placa video ai? nu ai precizat asta.

| SpriTe851G explică (pentru DarthNiger):

Pai nu stiu.

| DarthNiger a răspuns (pentru SpriTe851G):

Asa cum a zis si dani, scrie dxdiag in bara de start si intra in program si vezi ce fel de placa video ai si ce memorie are.

| dani420 a răspuns:

Apasă pe butonul de start, scrie "dxdiag" si dupa ce iti apare fereastra aia mare apasa stânga sus pe "display" acolo iti arată tot legat de placa video. Legat de jocuri, cauta pe google/Youtube jocuri 2012/2013/2014, etc. Si sa verifici cerințele de sistem dacă găsești un joc care iti place. Baftă happy